fbpx

SVADBY

Ahojte, chystáte sa na svoj deň D?

Chcete si ho užiť naplno a bez stresu? Tak potom, čítajte ďalej, pretože ako dlhoročný režisér, moderátor, herec a starejší sa Vám kompletne postarám o všetko. Od programu, prípravy, scenára, až po samotnú zábavu.
Navyše robím aj moderného svadobného moderátora. Nemám problém ani s tradíciami, ktoré viem pekne zapracovať do celého priebehu ako je odobierka, čepcenie, či obľúbený redový tanec. A to si stíham meniť aj kostými od policajta v akcii, gala až po ľudový a k tomu točím a fotím tie najlepšie momenty Vášho dňa.

To všetko je v cene!

Odobierka a čepčenie je tiež samozrejmosťou. Stačí si len vybrať a ja Vám na mieru pripravím VAŠU svadbu. Tak neváhajte a poďme na svadbu!
Spoločne to roztočíme!!!!!

Teším sa na Váš starejší

Fotogaléria

Povedali o mne

“Nebyť Michala ako starejšieho, nie je naša svadba v hoteli Zlatý kľúčik ani zďaleka taká úžasná a rozprávková. Všetko bolo tiptop, dokázal nenásilne vytiahnuť ľudí na parket, mal skvelé a originálne súťaže a navyše roztancoval vždy všetkých na parkete. Úžasný profík, skvelý a príjemný človek. A navyše aj zaspieval super songy a svojou odbierkou u nás doma nás doslova rozplakal. Ďakujeme!”
Veronika a Marcel Zlatý Kľúčík

“Na svadbu sme si šetrili sami. Preto sme dlho váhali, či budeme mať starejšieho. No keďže milujem Harryho Pottera a Michal daboval slovenského Draca Malfoya, chceli sme na svadbe práve jeho. Preto sme radi, že sme sa dohodli a až po svadbe sme pochopili, že vďaka nemu by naša svadba ani zďaleka nebola taká perfektná. Neľutujeme a zo srdca ďakujeme Michal, vďaka tebe bol náš deň D naozaj tiptop!”
Zdenka a Maťo 

“Keby som sa vydávala, určite si Vás zavolám .. 🙂 Ste perfektný, rada vás sledujem a aj Vaše príbehy zo svadieb.”
Zita Nitková

“Ahoj Miško, akurát sme sa smiali, že ako môžeš dávať ešte moderovanie vrakunských hodov po našej svadbe. My sme stále ešte mŕtvi, mňa bolí každý centimeter tela, takže sa stále dávame dokopy. :))) Boli sme do piatej ráno a všetci si ťa náramne pochvaľovali.  Bolo to super zorganizované, odmoderované, boli sme veľmi spokojní. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujeme a budeme radi ak nás na fotkách a storkách aj označíš. IG @karin_bkl a @simonmosat, posleme ti fotky hned ako budú a tešíme sa na tie tvoje a aj videá. Ešte aby som nezabudla, aj Dj si ťa veľmi pochvaľoval. Ďakujeme a budeme odporúčať aj známym. PS: tvoje odčepčenie nemalo chybu a mal si super kroj a redový tanec na tvoje odporúčanie neľutujeme!”
Karin a Šimon, Modra Starý Dom

“Neskutočný full servis, moderovanie, spev, program, organizacia, príprava scenára, časový harmonogram, zábava, skrátka všetko v jednom a navyše nás aj oddal druhýkrát, kedže sme počas korony už hostinu nestihli. Ďakujeme!”
Petra a Martin, Wiegerova vila

“Bol si fantastický a vďaka tebe by sme nemali z našej svadby taký úžasný zážitok plný prekvapení. Najlepší svadobný moderátor a budeme s tebou  rátať určite aj na iných eventoch! Doslova moderátor na mieru.”
Lucia a Mirko, Šimák zámok Pezinok

“Michal je perfektný, veľmi sme sa zabavili, celý čas zapájal všetkých hostí a vedel pohotovo reagovať a vyriešiť každú situáciu. Michala si rýchlo bookujte, lebo ide na dračku! :)”
Simona a Matej, Elesko Modra

“Obaja dlhodobo organizujeme veľké festivaly po Slovensku od Pohody až po Grape. Michala som na prvom stretnutí upozornil, že mu do toho ako produkčný budem asi počas svadby kecať, no po prvom vstupe som pochopil, že toto je naozaj profík. Nezabudol na žiadny detail, všetko mal pripravené a aj veci do zálohy. Na konci, keď sa ma spýtal, či bolo všetko ok, som povedal, že do posledného detailu. Iba vďaka nemu to bola poriadna žúrka a svadba bez neho nie je svadba!”
Robo a Nina

“Miško takže už sme v kľude ako tak oddýchnutí a chceme ti obaja s Matúšom veľmi veľmi poďakovať za super večer o ktorý si sa postaral. Si perfektný moderátor, úžasne zvládaš aj krízové situácie a ľudia ťa majú radi. Deti tiež nesmieme vynechať :))) lepšie sme si vybrať ani nemohli a ďakujeme za odporúčanie majiteľom WIegerovej vily. Určite zostávame v spojení a pri ´dalšej akcii musíš byť náš a nesmieš tam chýbať. Veľká vďaka ešte raz. Drž sa, prajeme ti všetko dobré a nech sa darí vo všetkom.”
Janka a Matúš Wiegerova vila

“Ahoj Michal, chcem sa Ti len poďakovať za to, že 1.10. 2022 budeš na našej svadbe ako starejší. Veľmi si toho vážime a keď sa to dozvedeli aj hostia, určite si prosím vezmi aj policajnú uniformu ako policajt v akcii. Tešíme sa na teba!”
Jakub z Holíča

“Miško, kvôli tebe by som podala aj návrh na rozvod a v zápätí sa znova vydala za svojho manžela, len aby si nás práve ty sprevádzal naším dňom. :))) Si najlepší!”
Mária, instagram

“Zazil som už tri svadby svojich detí, ale táto bola rozhodne najlepšia práve vďaka Michalovi ako starejšiemu a svadobnému moderátorovi.p.Hílek
Najlepší z najlepších a to sme si robili naozaj podrobný prieskum. Topka!”

Rebeka a Dominik

“Michal zvládol skvele moderovať, fotiť, točiť krátke videá a navyše nám urobil top DJ-a, keďže nám v ten deň neprišiel zo zdravotných dôvodov. Všetko v jednom za super cenu! Ďakujeme.Lucia a Miňo Eden, Piešťany
Skvelé nápady, originálne súťaže, na úrovni a predsa prirodzený. Všetci si ho chválili vrátane nás a aj kapely Basawel. “

Nikola a Jarko Aucafe

Hit enter to search or ESC to close