fbpx

DABINGOVÁ ŠKOLA


Chcete si vyskúšať dabing pod vedením profesionálneho režiséra alebo získať šancu byť pri profesionálnej výrobe dabingu ako dabingoví herci v seriáli alebo vo filme? Prihláste sa do Dabingovej školy Michala Domonkosa.

Nápad založiť si Dabingovú školu Michala Domonkosa vo mne zrel už dlhšiu dobu. Odvahu preniesť tento nápad do reálnej podoby mi dodali práve ohlasy od Vás. Na mojej talkshow Na pivečko s režisérom majú hostia možnosť vyskúšať si dabing naživo a vždy sa to stretlo s veľkým ohlasom. Takisto mi chodí množstvo správ na sociálne siete s otázkou, či je nejaká možnosť vyskúšať si dabing v štúdiu. A tak som sa rozhodol, že Vám tú šancu dám.

Kurzy dabingu budem viesť priamo ja spolu s profesionálnym zvukárom. Prihlásiť sa môžu všetci, deti aj dospelí.

Pred samotným kurzom sa zúčastnite castingu, na ktorom si Vás rozdelím do skupín podľa Vašich doterajších skúseností. Môžete sa dostať medzi profesionálov, poloprofesionálov alebo začiatočníkov. Rozdelenie je iba z dôvodu, aby všetci účastníci kurzu boli na rovnakej úrovni.

Jeden kurz bude dokopy trvať 10 hodín (1 hodina = 60 minút). Môžete si vybrať večerný kurz alebo intenzívny víkendový kurz. Termíny si dohodneme priamo na castingu alebo Vám budú oznámené telefonicky či mailom. Minimálny aj maximálny počet účastníkov je 10. Cena za celý kurz je 230 eur. Ak sa nebudete môcť zúčastniť niektorej hodiny, môžete ju po dohode absolvovať v inom kurze. Peniaze za neabsolvované hodiny nevraciame.

V prípade záujmu je možné dohodnúť si aj individuálne hodiny v rámci teambuildingov, firemných alebo súkromných akcií.

Výučba bude prebiehať v profesionálnom dabingovom štúdiu a po jeho absolvovaní si môžete odniesť svoj výstup na usb. A tí najlepší dostanú šancu byť pri profesionálnej výrobe dabingu ako dabingoví herci vo filme alebo seriáli. Ako režisér slovenského znenia mnohých filmov a seriálov dávam príležitosť aj novým hlasom a Vy môžete byť jedným z nich.

A čo Vás čaká počas samotného kurzu? Okrem teoretickej časti zameranej na prácu s hlasom a textom si budete môcť vyskúšať veľké množstvo rôznych postáv: od animovaných rozprávok, seriálov, dokumentov až po kinohity. Budeme skúšať sólo dabovanie, dabovanie vo dvojici, trojici alebo aj tzv. zbory, kde budeme sami vytvárať rôzne situácie a improvizovať.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom tejto webovej stránky, e-mailom na info@michaldomonkos.sk alebo na telefónnom čísle: +421 903 367 257. Prosím, uveďte Vaše meno, vek a skúsenosti s prácou s mikrofónom. Oficiálne prihlášky vypíšete osobne počas castingu.

Teším sa na Vás.

Hit enter to search or ESC to close